HEMATIT KOŠICE, s.r.o.

Od roku 2004 vyrábame šperky v Košiciach. Našou špecialitou sú svadobné obrúčky a zásnubné prstene podľa priania zákazníka. Ak túžite po špičkovej kvalite za slovenské ceny ste na správnom mieste.

 

                                                                                                   Zlatníctvo PANAKS

je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou. V súčasnosti patríme medzi najstarších výrobcov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov, retiazok, náramkov, náušníc, detských náušníc, exkluzívnych a briliantových šperkov na Slovensku. Disponujeme vlastnou klenotníckou dielňou a tímom špičkových odborníkov s niekoľko desaťročnými skúsenosťami. Okrem výroby a predaja ponúkame našim zákazníkom     službu, akou je oprava šperkov. Našim poslaním je ponúkať zákazníkom pestrý výber šperkov výnimočných dizajnov a kvality spracovania. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky nielen zásnubných prsteňov, ale i svadobných obrúčok vyrobených z materiálov ako je zlato, platina, palladium alebo striebro. Pokiaľ si z našej ponuky nevyberiete, nie je pre nás problém vyrobiť Vám šperk na mieru presne podľa Vašej požiadavky. Samozrejmosťou je pre nás prispôsobenie sa Vášmu požadovanému termínu.

 

K.I.M.God, s.r.o.

Firma KIM GOLD je popredný výrobca svadobých obrúčok a šperkov už od svojho vzniku od roku 1993. Naším hlavným krédom je uspokojiť všetkých zákazníkov, ktorí nám prejavia dôveru pri nákupe svadobných obrúčkok. Výroba svadobných obrúčok je zákazková výroba, a preto je možné každý model upraviť podľa Vašich predstáv. Je možné meniť počet kamienkov, farebnosť zlata, povrchovú úpravu alebo si môžete obrúčku sami navrhnúť od základu. Ak hľadáte krásu a jedinečnosť spojenú s príjemným pocitom z nakupovania, potom je nákup v zlatníctve KIM GOLD tou najlepšou voľbou.


 

SMgold diamonds, s.r.o.

Zlatníctvo SMGOLD pracuje v oblasti výroby svadobných obrúčok a rôznych šperkov ako sú: retiazky, prívesky, náramky, prstene a náušnice. Naše jedinečné svadobné obrúčky a zásnubné prstene Vás upútajú svojou rôznorodosťou, farebným prevedení zlata a hlavne ich kvalitou. Svadobné obrúčky sú štandardne vyrábané zo 14-karátového zlata o rýdzosti (585/000). Naša firma má dlhoročnú tradíciu vo výrobe zlatých šperkov a obrúčok.  Začal ju môj otec Stanislav Šulek st., keď ako zlatník nastúpil v roku 1958 do podniku ZLATOKOV Trenčín. Tam sa vypracoval svojou šikovnosťou a poctivou prácou medzi uznávaných zlatníkov. Svoje skúsenosti predal svojmu šikovnému synovi Marcelovi Šulekovi, ktorý sa snaží už 24 rokov poctivou prácou a neustálym zdokonaľovaním poskytovať tú najkvalitnejšiu prácu, 

o ktorej sa presviedča stále viac a viac spokojných zákazníkov.  

* na výrobu svadovných obrúčok sa používa materiál od výrobcu AGNO, s.r.o., rýdzosti 585/1000 (14 kt), prípadne na objednávku 750/1000 (18kt)

* do obrúčok fasujeme kubické zirkóny ECLATS - exellence star, distribuované firmou waxgems.

* osadenie briliantu do obrúčky s priloženým certifikátom na vyžiadanie.

Na obrúčky vyrábané našou spoločnosťou poskytujeme doživotný bezplatný servis 1x za 2 roky

 

Filiz Slovakia, s.r.o.

Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky zaoberá výrobou svadobných obrúčok a dizajnových šperkov. Neponúkame vám stovky vopred navrhnutých vzorov. U nás dostanete unikát navrhnutý špeciálne pre vás! Do výroby každého kusu vkladáme hodiny ťažkej práce, preto si za našimi výrobkami bezvýhradne stojíme a ponúkame na ne doživotnú záruku a servis.


 

ZLATOLUX

ZLATO LUX ponúka obrúčky a zásnubné prstene od rakúskych, nemeckých a slovenských výrobcov. Hoci šperkov od kvalitných výrobcov majú naozaj veľa, sú si vedomí, že niekedy sa žiaden výrobok nevyrovná tomu po čom túžite a preto ponúkajú širokú škálu obrúčok a šperkov vyrábaných na mieru a podľa vašich predstáv.

 

 

LOBBY BAR SHAKER BOYS

Lobby bar pôsobí na gastronomickom trhu 7 rokov, no predstavujem viac ako 15 rokov skúseností prostredníctvom zoskupenia profesionálneho kolektívu, ktorý ho tvorí. Lobby bar patrí dlhoročne k špičke na slovenskej scéne a č.1 v Košiciach v oblasti barového sveta. Preto sme sa royhodli vytvoriť LOBBY SHAKER BOYS. Naším cieľom je robiť veci inak. Ponúkaťa službu v gastronómii so zmyslom pre detail, kvalitu, osobitý prístup a kreativitu. Výsledkom sú úspešné roky za nami, tisíce spokojných hostí a množstvo ocenení v barovej oblasti.

 

Boutique Hotel Golden Royal****

Golden Royal Boutique hotel & spa****sa nachádza v centre mesta Košice, na Vodnej 8, blízko mestského parku. Ponúka

mimoriadne fotogenické svadobné priestory v reštaurácii so zimnou záhradou. Hostí prekvapia milé detaily, ako vodná fontána, tropické palmy, krásne kvety a zeleň. Kapacita svadobných priestorov je variabilná. K dispozícií sú 4 sály od 10 - 110 osôb. V hoteli sa nachádza 24 luxusných izieb pre ubytovanie svadobných hostí a mladomanželov.

Svadba v Golden Royal je svadba, o ktorej sa bude dlho hovoriť. 

 

 

KONGRES HOTEL ROCA

Svadba v Kongres Hoteli Roca Košice - výnimočná, elegantná, dokonalá - ideálne miesto s kapacitou 150 miest, kde Vám pomôžeme zvládnuť, aby tento krásny deň prebehol tak, ako ste si to vysnívali. Náš tím je pripravený plným nasadením splniť všetky Vaše požiadavky na profesionálnej úrovni, aby Vám spomienka na Váš výnimočný deň vždy vyčarovala úsmev na tvári.

Dohodnite si s nami obhliadku sály.

 

 

CONGRESS HOTEL CENTRUM

Je hotel, ktorý má najväčšie klimatizované kongresové priestory. Je vhodný k usporiadaniu svadieb od 30 do 300 osôb.
Ponúka komplexné služby za výhodné ceny.

 

 

ECO FRIENDLY HOTEL DÁLIA****

"Sme jediným certifikovaným eko hotelom na východnom Slovensku. Ponúkame Vám elegantné svadobné priestory od 10-120 osôb a odborné 17-ročné skúsenosti v príjemnej rodinnej atmosfére. Bonusom je letná terasa s fontánou a možnosť organiyácie svadobného obradu na hotelovom nádvorí.

                                                                                              V DÁLII MÁ LÁSKA ZELENÚ".

 

 

Hotel VÉCSECITY****

Hotel Vécsecity**** Mesto zavreté do kaštieľa

Hernádvécse sa nachádza v údolí malebného Hornádu, necelých 30 kilometrov od Košíc, popri ceste do Miškolca. Hotel naraz očarí svojich hostí náladou neobarokového kaštieľa z 18.storočia, svojimi modernými službami a svojím rozprávkovým prírodným prostredím. Je vynikajúcim miestom pre dovolenky, pre víkendový odpočinok, pre rodinné stretnutia, firemné podujatia a má dovné pódium na jazierku, ktoré slúži na vojkajšie romantické obrady.

 

Doblee Tree by Hilton

Pred svadbou si želáte, aby bola jedinou vo vašom živote. Záleží vám na tom, aby bola najlepšia, priam dokonalá. Dolaďujete každý detail, šperkujete každú drobnosť. Uľahčite si prípravy a využite svadobné balíky v Double Tree by Hilton Košice. Zaistite si lukratívny priestor, exkluzívnu gastronómiu a profesionálne služby a dostanete od nás aj svadobný apartmán a darčekový poukaz k prvému výročiu sobáša. Informujte sa o výraznej zľave na svadby v júli a auguste a piatky počas celého roka a doprajte si dokonalú svadbu. Máme priestory, zdroje, trpezlivosť a dostatok skúseností na to, aby bol Váš veľký deň perfektným vyjadrením lásky. Tím DoubleTree by Hilton Košice sa na Vás teší.

 

 

KOLIBA ZLATÁ PODKOVA

Snívate o krásnej a jedinečnej svadbe? Máte radi prírodu a zároveň túžite po romantike? Areál Koliba Zlatá podkova je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Kapacita Party koliby je 96 osôb. 

 

                                                                                     Reštauračné zariadenie ZLATÁ IDKA

“Dokonalá súhra prírody, oddychu, relaxu, súkromia i zábavy. Len 20 km od Košíc, pod Kojšovou hoľou Vám ponúkame priestor ideálny pre svadby, školenia, konferencie, rodinné oslavy. Poskytujeme kompletné služby v oblasti organizovania osláv a svadieb (na kľúč). K dispozícii sú spoločenské priestory s kapacitou do 120 ľudí (Individuálne vieme vyriešiť aj kapacitu 170 ľudí). Samozrejmosťou je výborné jedlo, pohodlné ubytovanie pre vašich hostí a ochotná obsluha.”

 

                                                                                    AULA - priestor na spoločenské podujatia

 

                                                                                                     STEWARD BISTRORANTE

                                                                                                            Catering & Events

 

        LYVINA, s.r.o.

Zaoaberáme sa distribúciou vína a piva pre HoReCa segment, privat ako aj firemnú klientelu. Pre svadobčanov zabezpečíme víno v cenách ako od vinára, víno bez etikety na výslužku, grafický návrh etikety, ochutnávku vín, taktiež aj vínny catering priamo na svadbu.

 

         FATRA LINE, s.r.o.

Sme firma, ktorá sa zameriava na dovoz kvalitných ovocných vín. V ponuke máme jahodové víno, malinové víno, bazové víno, černicové víno, šípkové víno, egrešové víno atď. Na výstave ponúkame výslužkové vína, na ktorých vyrábame etikety na mieru podľa Vašich predstáv. Pôsobíme v celej republike.

 

        ELEMENT DESIGN, s.r.o.

Kvalitné tokajské víno s vlastnou etiketou, vhodné ako výslužka pre svadobných hostí.

 

       Svadobné centrum CEREMONI

Svadobné centrum Ceremoni Vám ponúka exkluzívne svadobné šaty značky PRONOVIAS. Taktiež Vám ponúkame topánky, bižutériu, podväzky, luxusné poháre a iné svadobné doplnky. Ako darček dostáva každá nevesta bábiku BARBIE v miniatúrnych svadobných šatách nevesty, ktorá jej bude pripomínať jej najkrajší deň.

 

       Svadobný salón EXCELLENCE

 

      Svadobný salón PRINCESS

Sme svadobný salón s dlhoročnou históriou a práve preto vieme pružne reagovať na všetky požiadavky a napĺňať predstavy neviest o vysnívaných svadobných šatách.

Nájdete u nás šaty renomovaných návrhárov značiek ako Eddy K, Mori Lee, Ronald Joyce, Victoria Jane a Madeline Gardner. Rovnako zažiarite v spoločenských šatách značiek Alyce Paris, Paparazzi a Mori Lee z našej ponuky.

Stačí prísť a vybrať si. Pretože šaty robia nevestu.

 

     Svadobný salón JANETTE

Svadobný salón Janette už 11 rokov ponúka kvalitné svetoznáme značky svadobných šiat Enzoani, Sophia Tolli, David Tutera a Diane Legrand. V ponuke spoločenských šiat nájdete Ellie Wilde , Ruby Prom ale aj vlastné návrhy , ktoré odprezentovala  Júlia Kokoruďová 1.ViceMiss Intercontinental v Poľsku a v Čechách.

 

                                                                                      IMPERIA, s.r.o. - svadboné šaty a doplnky

V roku 2017 sme otvorili salón svadobných a spoločenských šiat Imperia. Naše modely šiat sú z veľmi kvalitného materiálu a vynikajú jedinečnosťou. V prípade záujmu Vám vieme ušiť šaty podľa Vašej predstavy, ktoré Vám sadnú ako uliate a to len do 30 dní. Ponúkame možnosť si šaty kúpiť, alebo požičať. Nevestičky u nás zvyknú nakupovať hlavne kvôli veľmi príjemnej cene.
Na rozdiel od ostatných salónov v Košiciach nedržíme vysokú cenu a snažíme sa stále vymýšľať nové kolekcie. Za rok 2017 sme ušili až 3 kolekcie po 20 šiat. Šaty šijeme z veľmi kvalitných talianských látok.
V salóne Imperia nájdete nádherné ručne robené doplnky a krásne poháre, ktoré Vám tiež vieme vyrobiť podľa vašich predstáv

 

 

       GALINA COUTURE LONDON

Talentovaná dizajnérka Galina Hnatičová má za sebou 15 rokov skúseností v oblasti svadobného priemyslu.V roku 2002 sa po 4 rokoch Fashion College presťahovala do Londýna, kde začala budovať svoju kariéru v oblasti módy a dizajnu. Samotná značka "Galina Couture bola vytvorená v roku 2014 a v súčasnoti jej modely nájdete v niekoľkých butikoch v okolí Londýna, v Bratislave priamo v centre mesta i v butiku Wanyfer fashion v Košiciach. Galina vždy používa len tie najvalitnejšie francúzske hodvábne a ručne šité korálkové ozdoby. Pod jej krídlami taktiež môže vzniknúť i návrh Vašich popolnočných, spoločenských šiat i kolekcia pre družičky. 

 

       LUCY´S svadobný salón

 

       Svadobný salón  BONNET

 

          CENTRUM PÁNSKEJ MÓDY, s.r.o.

Centrum pánskej módy je predajňa s pánskou konfekciou ako aj možnosťou šitia na objednávku. Jedine tu kúpite módnu značku MARCO MIRELLI na strednom a východnom Slovensku. V našom pánskom svadobnom salóne nájdete najširšiu ponuku originálnych svadobných a plesových oblekov s výnimočnými doplnkami.

Okrem oblekov na každú príležitosť ponúkame široký sortiment doplnkového tovaru: košele, kravaty, kabáty, obuv a pod.

 

                                                                                             MONO predajňa - pánska móda

je značka definujúca trh, ktorá veľmi citlivo a jemne reaguje na jeho zmeny.  Sme priekopníkmi vo všetkom, čo robíme a tvrdo pracujeme na tom, aby sme to udržali. Náš priekopnícky duch vytvára nákazlivú energiu, čo nám umožňuje pokračovať v zavádzaní nových myšlienok do praxe. Naša sila spočíva v našom vzorci: rýchlo, ale efektívne s kombináciou remeselnej práce.Tento prístup nám umožňuje vytvoriť prostredie, v ktorom sa naši zákazníci cítia uvoľnene a príjemne.

Sme tu pre ľudí, ktorí si chcú užiť nákup svojho oblečenia.

                                  

                                                                                   DOMINIKA NOVOTNÁ - ČEPČENIE KOŠICE

Skladanie venca a čepčenie bolo v minulosti jedným z obradových vrcholov celej svadby. Znamenali prechod ženy zo slobodného stavu do stavu manželského, čím sa jej život radikálne menil. Jej nový spoločenský status ovplyvnil okruh ľudí, s ktorými sa stýkala.

„Čepčenie Košice“ je názov zoskupenia mladých ľudí, ktorí už niekoľko rokov pôsobia v rôznych folklórnych košických súboroch. Sú aj tanečníkmi aj spevákmi. Košické nevesty ale aj nevesty z okolia  čepčia už vyše 6 rokov. 

 

     STYLE FOTO

Profesionálny foto a videoateliér z Rimavskej Soboty s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti svadobnej tvorby pre klientov z celého Slovenska.

 

    FAUX PAS AGENCY

 

Nerobím video podľa scénara. Každé video je originálom tak, ako je každá svadba iná, jedinečná. Kamerou zachytím emócie a atmosféru vášho svadobného dňa.

 

       Slavo HALAPI - svadobný fotograf

Svadobný fotograf  Slavo Halapi - profesionálne fotky s dušou. Svadobná fotografia plná emócií. Profesionálny prístup, primeraná cena

celá SR 

 

       RASŤO & IVANA - videoprodukcia

 

        Videoprodukcia - Marcel ZÁVODNÝ

 

     MAREK LUKÁČ PHOTOGRAPHY

   

       Ľudová hudba Radoslava KERTISA

tradičná ľudová muzika

 

         SOUNDEFFECTS - DJ, osvetlenie, ozvučenie

 

     FOTOFUN

Fotofun - najzábavnejší doplnok každej akcie. Vaši hostia pred Fotofunom zapózujú s vtipnými rekzvizitami a dotykom displaya si fotky ihneď vytlačia. Fotofun je navyše on-line. Jednoducho ODFOŤ - VYTLAČ - ZDIEĽAJ!

                

                                                                                                           Mportrét Foto

                                                                                                         

     ING.TIBOR EGRY - APA

  

     SAGITTA pečiatky- tlačiarne, s.r.o.

 

    Svadobné oznámenia REPROCENTRUM

 

     GINKA, s.r.o.

Firma Ginka ponúka kompletnú svadobnú floristiku od A po Z.  Ponúkame aranžovanie svadobných kytíc, ktoré budú zaručene výraznou ozdobou ako aj dizajnovým doplnkom Vašich svadobných šiat. Našou snahou je prispôsobiť kyticu Vašej osobnosti a dopomôcť tak tomu, aby nevesta pôsobila dokonalým dojmom.  Pre zdokonalenie a umocnenie svadobnej atmosféry sú štýlové dekorácie a aranžmány neodmysliteľné. Keďže vieme, aké dôležité je vytvorenie tej správnej svadobnej nálady, práve preto kladieme na aranžmány a dekorácie veľký dôraz. Kvetinová výzdoba z nášho ateliéru vytvorí ten správny dojem a svadobnej sále dodá ten správny šmrnc.

 

      FLOWER DESIGN

Výzdoba svadieb, narodeninových osláv, tématickej párty, firemných večierkov, hotelov a reštaurácií.

 

      IMPULS - WEDDING AGENCY - Svadba v Ríme

 

     TOPTORTY

Sladký svet pre tých, ktorých naše luxusné dezerty, lahodné koláčiky, či chutné tortičky očaria na prvý pohľad a ochutnanie. O ich výnimočnej chuti svedčia aj používané suroviny - kvalitná čokoláda, pravá smotana, vanilka či mascarpone. Ručná výroba, moderný vzhľad a delikátnosť chutí v každom kúsku sú poznávacími znakmi našich výrobkov. Už 10 rokov sa staráme, aby každá svadba, narodeninová či firemná oslava prebehla bez stresu a starostí. Vyrobíme, dovezieme a naaranžujeme všetko sladké (výslužky, sladký sôl, tortu, ci mini tortičky).

Kúsok svojho sladkého sveta si u nás nájdu aj zákazníci s potravinovou intoleranciou na lepok a laktózu.

                                                                                                                     

         GAROMA, s.r.o.

 

                                                                                     CakeArtStudio, s.r.o. - Cukrárenská výroba

Naš slogan: Oslad'te si deň. Akékoľvek sladkosti na objednávku, iba naturálne suroviny, vysoká kvalita, Individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Sladkosti Vám zabalíme aj so sebou.

 

        KVALITNÉ TORTY

Svadobné torty Vám pripravím podľa Vášho želania. Každý svadobný pár má svoju predstavu, štýl, farebné ladenie a preto je aj svadobná torta, resp. Cake bar individuálna záležitosť. Vo veľkej miere záleží aj na ročnom období, kedy sa svadba, alebo aj iná slávnostná príležitosť koná a tomu sa prispôsobuje aj chuťové a estetické nadekorovanie.

 

                                                                                                    Sladký domov - Kavečany

                                                                                            cukrárenská výroba, torty, zákusky

 

        DOMÁCA PEKÁREŇ

Naše záviny sú tradičnou starou receptúrou ručne miesené v drevených korytách a pečené s láskou v peci zo starých tehál. Pečieme záviny makové, kakaové, orechové, škoricové, tvarohový koláč s broskyňami a domáce pagáče.

 

         CK VIVE - svadobné cesty, svadby na pláži

Špecialista na dovolenku v Európe a exotike. Svadobné cesty, svadby na pláži, dovolenky na mieru iba pre Vás. Odlety z Bratislavy, Košíc, Sliača, Popradu, Viedne, Budapešti a Prahy.

 

                                                                                                              VÁNOK, s.r.o.

"Kozmeticko-dermatologické cedntrum Vánok Cosmetics s viac ako 20-ročnými skúsenosťami Vás privíta v príjemnom prostredí. Postaráme sa o Vašu pleť, dokonalé svadobné líčenie a úpravu Vašich nechtov, aby ste v deň svojej svadby vyzerali dokonale."

 

 

        ŠTÚDIO KRÁSY - COCCINELA

svadobné účesy

 

      Ján OPREMČÁK - regeneračné vlasové centrum

pôsobí v Spišskej Novej Vsi a od roku 2017 ponúka svoje služby aj v Prahe, kde si prídu na svoje aj tí najnáročnejší klienti. Salón poskytuje hlavne služby na celkovú a hĺbkovú regeneráciu vlasov a pokožky hlavy. S odbornou starostlivosťou a profesionálnym prístupom sa certifikovaný stylista postará o Vaše predĺženie a zahustenie vlasov, svadobný a spoločenský účes a vlasový styling. Naša práca = Vaša spokojnosť.
 

          TATAR KRISZTA - Make up

 

        INSTITUT ESTHEDERM PARIS Lenka Beňušová

V Institut Eshederm veríme, že každá pleť má predpoklady na to, aby bola krásna. Produkty tejto francúzskej kozmetiky prevychovávajú pleť k tomu, aby aktivoval a svoje vlastné vnútorné zdroje a fungovala normálne. Spojenie domácej a profesionálnej starostlivosti v salóne je ideálne na riešenie dehydratácie pleti, citlivosti a problemtickú pleť, ale aj mdlú a unavenú pleť, pigmentové škvrny, či vrásky. Teším sa na Vás v salóne Institut Esthederm Paris Lenky Beňušovej, na Mlynskej 26 v Košiciach.

 

                                                                                      LEVANDER HOME - Božena PROČKOVÁ

         šitie s vôňou levandule - svadobné doplnky

 

       RUČNE ROBENÉ - slovenský folklór

 

        Mária Smiková - Baba Slovenský Výrobok

folk svadobné doplnky - motýliky, traky, opasky, šaty z modrotlače a party

 

    Časopis SVADBA

 

       Tanečná škola LA CASA DEL RITMO 

    svadobná príprava párov

 

         TK ELEGANCE KOŠICE - svadobné tanečné kurzy

 

       PAMAS-GLASS, s.r.o. - svadobné poháre

Ponúkame Vám výrobu svadobných pohárov podľa Vašich predstáv. Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete a svadobné poháre vyrobené firmou PAMAS-GLASS budú ozdobou Vášho slávnostného svadobného stola.

 

     KOMBOZET QUARTET

Kombozet quartet je sláčikové kvarteto z Košíc. Zložené je z profesionálnych hráčov, členov filharmónie a štátneho divadla . Pod vedením Mgr.art. Petra Boroša sa naša hudobná produkcia špecializuje na svadby, svadobné obrady,oslavy, plesy a rôzne firemné akcie . Ako kvarteto fungujeme od r.2015. Veľmi radi Vám spríjemnime Váš vzácny čas .

 

        MOTOR-CAR Košice, s.r.o.

Mercedes-Benz, KIA, JEEP

 

      EXPRES OPTIK

Sme na trhu 10 rokov. Špecializujeme sa na profesionálne meranie zraku, korigujeme zrakové chyby pomocou okuliarov a kontaktných šošoviek, aplikujeme aj farebné kontaktné šošovky. 

 

       ALFA LIFE, s.r.o. - v živote ideme do detailu